Warsztaty Językowe


Terminy:

Dostępne terminy w tym roku szkolnym 2019/2020:
31 marca – 4 kwietnia
4-8 kwietnia
15-19 kwietnia
19-23 kwietnia
23-27 kwietnia
1-4 maja
8-12 maja
16-20 maja

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w obozie językowym przygotowanym przez Szkołę Językową English Team wspólnie ze Stowarzyszeniem Euroweek Szkoła Liderów.
Celem obozu jest pogłębianie edukacji i rozwijanie umiejętności językowych, które pozwolą uczniom aktywnie włączyć się w życie społeczne i zawodowe Europy. Uczniowie Państwa szkoły będą mogli spędzić 10 dni wśród wolontariuszy z różnych stron świata – około 50% zajęć jest prowadzonych w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Ugandy, Etiopii, Gwatemali, Filipin, Macedonii ,Chorwacji, Turcji i Peru.

Zajęcia w trakcie obozu językowego będą obejmowały 4 bloki tematyczne: „Praca, w grupie”, „Kierowanie”, „Kultury świata i „Europa; stosunki międzynarodowe”.

Zajęcia odbędą się w malowniczo położonych górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej –w miejscowości Różanka w Ośrodku Wczasowym „Różanka”, w Długopole Zdrój w Ośrodku Wczasowym „Aleksander” czy w Międzygórzu w Ośrodku Wczasowym „Słoneczna”, lub innym miejscu noclegowym o podobnym standardzie. Dokładny adres zakwaterowania będzie znany ok. 7 dni przed wyjazdem.

Malowniczy rejon Kotliny Kłodzkiej

Koszt za osobę to: 740 zł grupa ok. 40-45 os.
( zaliczka płatna do 30 listopada 2019 r. w wysokości 240 zł )

W cenie :

  • przejazd autokarem,
  • zakwaterowanie i zajęcia z wolontariuszami wg harmonogramu (załącznik),
  • wyżywienie 3 x dziennie,
  • wycieczka do kopalni Złota w Złotym Stoku, jest to niesamowita podróż w głąb ziemi, gdzie zobaczymy podziemny wodospad, przejdziemy trasę turystyczną z przewodnikiem i przejedziemy się zabytkowym pociągiem,
  • wycieczka do muzeum zapałek, gdzie można podzwiać wspaniałe zbiory, zwiedzimy także Bystrzycę Kłodzką i przejdziemy się zabytkowymi uliczkami Kłodzka,
  • ubezpieczenie. Ilość opiekunów grupy zostanie ustalona indywidualnie ze szkołą. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie .

W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „EnglishTeam-Euroweek”, prosimy o kontakt pod numerem tel. 693-380-679 (Sławomir Garczorz), 688-174-687 (Marta Garczorz) oraz e-mailem: englishteam.bytom@gmail.com

Gorąco zapraszamy do udziału w Programie!


Zapraszamy

English Team
Tel: 693-380-679, 668-174-687

Pobierz formularz kontaktowy, zostaw w sekretariacie szkoły a my skontaktujemy się w najbliższym czasie