Jestem nauczycielem i lektorem śląskich szkół językowych i wykwalifikowanym korepetytorem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w uczeniu zarówno w Szkole Podstawowej, Gimnazjum, Technikum, Liceum dla dorosłych a nawet Uniwersytecie III wieku.

Ponadto jestem lektorem z 13-letnim doświadczeniem w uczeniu języka angielskiego w szkołach językowych i firmach. Posiadam certyfikat ICC dla celów biznesowych oraz tytuł magistra filologii angielskiej w Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Ukończyłem studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego w nauczaniu języków obcych w Akademii Świętokrzyskiej. Posiadam wszystkie niezbędne dokumenty do nauczania języka angielskiego. Swój warsztat doskonaliłem podczas praktyk zawodowych w USA, Anglii czy Irlandii Pn.

Współpracuję z British Council. Organizuję i przygotowuję uczniów do egzaminów Cambridge English.
Język angielski jest moją pasją od wielu lat. Specjalizuję się w nauczaniu General English szczególnie dorosłych. Uczę metodą komunikatywną kładąc nacisk na praktyczne zastosowanie języka. Moje zajęcia ukierunkowane są na maksymalne używanie wszystkich funkcji językowych jednocześnie: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania.