Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w III edycji obozu językowego przygotowaną przez Szkołę Językową English Team wspólnie ze Stowarzyszeniem Euroweek Szkoła Liderów.

Celem obozu jest pogłębianie edukacji i rozwijanie umiejętności językowych, które pozwolą uczniom aktywnie włączyć się w życie społeczne i zawodowe Europy.  Uczniowie Państwa szkoły będą mogli spędzić 10 dni wśród wolontariuszy z różnych stron świata –  około 50% zajęć jest prowadzonych w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Ugandy, Etiopii, Gwatemali, Filipin, Macedonii ,Chorwacji, Turcji i Peru.

Zajęcia w trakcie obozu językowego będą obejmowały 4 bloki tematyczne: „Praca, w grupie”, „Kierowanie”, „Kultury świata i „Europa; stosunki międzynarodowe”.

Zajęcia odbędą się w malowniczo położonych górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej – Długopole Dolne w Ośrodku Wczasowym „SILESIA”, Długopole Zdrój w Ośrodku Wczasowym „ALEKSANDER”, Międzygórze w Ośrodku Wczasowym „SŁONECZNA”, lub innym miejscu noclegowym o podobnym standardzie.

Dostępny termin w tym roku szkolnym 2019/2020 będzie podany we wrześniu

 

Koszt 1460-1500 w zależności od ilości uczestników.

 

Cena zawiera:

– przejazd autokarem

-zakwaterowanie i zajęcia z wolontariuszami wg harmonogramu

-wyżywienie 3 x dziennie

-wycieczkę do Adrspach (Skalne miasto – zwiedzanie z przewodnikiem) lub zoo safari w Czechach.

-wycieczkę do Kłodzka (w drodze do miejsca zakwaterowania), (dokładny adres zakwaterowania  będzie znany ok. 7 dni przed wyjazdem).

-wycieczkę do Międzygórza – ogród bajek lub Kletno – Jaskinia Niedźwiedzia

-ubezpieczenie

-opiekę nauczycieli

Ilość opiekunów grupy zostanie ustalona indywidualnie ze szkołą. Opiekun grupy nie musi być nauczycielem języka angielskiego.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie .

W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „EnglishTeam-Euroweek”, prosimy o kontakt pod numerem tel. 693-380-679 (Sławomir Garczorz), 688-174-687 (Marta Garczorz) oraz e-mailem: slawomirgarczorz@gmail.com


Galeria z dotychczasowych obozów językowych Euroweek:

Gorąco zapraszamy do udziału w Programie!