SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA FIRM

Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz, aby twoi pracownicy nauczyli się języka obcego, mamy coś dla Ciebie. Organizujemy łatwe i wygodne kursy językowe, które mogą się odbywać w firmie lub przez Internet. Uczymy angielskiego ogólnego, specjalistycznego dla różnych zawodów oraz angielskiego używanego w biznesie. Nasza doświadczona kadra lektorska pomoże pracownikom płynnie mówić i pisać w nowym języku.

NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH W PAŃSTWA FIRMIE


Szkolenia dla firm z języków obcych rozpoczynamy od przeprowadzenia analizy potrzeb słuchaczy i działu szkoleniowego przedsiębiorstwa. Początkiem współpracy jest określenie poziomu języka na podstawie testu. Korzystając z naszych szkoleń, zapewnią Państwo swoim pracownikom większą pewność siebie w kontaktach zawodowych z klientami, co przyczyni się do efektywności pracy. Angielski dla firm, który jest dostępny w naszej ofercie, pozwoli rozwinąć umiejętności z danego języka na komunikatywnym poziomie. Nauczamy nie tylko przydatnych biznesowych zwrotów, ale także słownictwa związanego z Państwa branżą.

JĘZYK BIZNESU

Dostępne w naszej ofercie kursy językowe dla firm są prowadzone w profesjonalny sposób, który zapewni rozwój państwa kompetencji z języka angielskiego ukierunkowanego na język biznesu lub ekonomii. Przełamujemy bariery
w mówieniu, które są najczęstszym problemem. Ponadto jako partner Instytutu Cambridge przeprowadzamy także państwowe egzaminy z języka angielskiego. Zapraszamy państwa pracowników do skorzystania z naszych zajęć.