Kursy wyjazdowe języka angielskiego dla dzieci w wieku od 10-15 lat

Kids English Language Programme

W październiku 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę ze szkolą językową na Malcie – Maltalingua school.

Serdecznie zapraszamy na :

Summer Campus – letni obóz językowy

Summer Campus to siedem dni doskonałej zabawy! To nie jest zwykły obóz językowy, który wywiera na dzieciach presję mówienia po angielsku, przez co zamiast otwierać i przełamywać bariery, powoduje stres. Tu dzieciom organizowany jest czas w taki sposób, by języka angielskiego zaczęły używać samoistnie. Dzięki obecności animatorów i liderów dzieci otoczone są tym językiem, a zachęca się je do mówienia poprzez zajęcia artystyczne i kulturowe, wspólne gry i zabawy. Tu nie ma podręczników i czytanek. Jest nauka poprzez zabawę.
Nasz program jest stworzony tak by poznawać różne akcenty, kultury i zwyczaje w najskuteczniejszej formie i bez stresu, czyli w formie doskonałej rozrywki. Wszystkie zajęcia: kulturowe, rekreacyjne, artystyczne, a nawet wycieczki i czas wolny są organizowane i prowadzone po angielsku.

Gdzie znajduje się szkoła?

Podczas letnich obozów w lipcu i w sierpniu uczestnicy obozu uczą się w letniej szkole tzw. summer campus w miasteczku wakacyjnym w miejscowości St Julians. Letnia szkoła składa się z 20 przestronnych klas i wielofunkcyjnego boiska, jest usytuowane w spokojnej dzielnicy mieszkalnej St Julians, tylko parę minut drogi od Spinola Bay i przepięknej nadmorskiej promenady, tam uczniowie mogą skorzystać z letnich atrakcji.
Miasteczko St Julians jest bardzo popularnym ośrodkiem turystycznym, zlokalizowane jest w centrum wyspy, znajduje się niedaleko stolicy wyspy Valletta, można dojechać tam autobusem.

O kursie językowym dla dzieci (10-12) i młodzieży (13-15). Co w trakcie zajęć?

Maltalingua używa nowoczesnych metod nauki języka, szczególnie skupia się na różnorodności komunikowania się, ćwiczeniach językowych pozwalających wykorzystać język w klasie i poza nią. Lekcje rozwijają komunikację, skupiają się na poprawnym użyciu gramatyki i rozwoju słownictwa, a także wymowy. Poza klasą aktywne podejście do nauczania zachęca uczniów do ćwiczeń w terenie, im wcześniej uczniowie zaczną rozwijać umiejętności i pewność siebie tym szybciej będą potrafili się właściwie komunikować w codziennych sytuacjach. Najlepsze efekty osiąga się
w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest używany codziennie, a nie tylko wyjątkowo w klasie na zajęciach.

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Dla najmłodszych grup nasz letni „sun and fun activity programme” oferuje szeroki wachlarz codziennych zajęć, nad którymi cały czas czuwa zespól animatorów oraz grupa liderów, a także opiekun z Polski.
Uczestnicy są zakwaterowani w (Student Residence) ośrodku wakacyjnym w Buggiba, który mieści się niedaleko plaży oraz parku krajobrazowego Kennedy Grove. Summer Campus (letnia szkoła) jest zlokalizowana 15 minut spacerem od ośrodka. W ośrodku znajduje się basen kryty, a także taras z jacuzzi. Uczniowie mogą korzystać z playstation, XBOX, Nintendo wii, piłkarzyków, gier planszowych, bilarda, kina i brać udział w karaoke. W parku krajobrazowym uczniowie mogą korzystać z boisk.
Uczniowie są zakwaterowani w pokojach 3, 4 osobowych, posiłki są serwowane w formie bufetu, a w czasie wycieczek zapewniany jest packed lunch, uwarunkowania dietetyczne na życzenie po wcześniejszym zgłoszeniu.
W programie m.in.: poznanie kultury anglosaskiej, codzienne gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty, zajęcia artystyczne, wycieczki – wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie.

Summer Campus to:

• ANGIELSKI KAŻDEGO DNIA – uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego.
• INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – zajęcia odbywają się w małych grupach.
• KREATYWNIE SPĘDZONY CZAS I DOBRA ZABAWA – dzieci biorą udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, zawsze w towarzystwie anglojęzycznych animatorów/liderów.
W cenie:
• Tydzień zajęć językowych w ilości 20 godzin lekcyjnych w szkole (Summer Campus) oraz zajęcia (gry i zabawy, warsztaty-Summer activities) odbywające się poza klasą.
• Wycieczki po okolicy
• Zakwaterowanie w hotelu (**** Summer Residence)
• Pełne wyżywienie ( 3 posiłki dziennie)
• Transfery ( z i na lotnisko, do/ze szkoły i hotelu)
• Opiekę nauczyciela języka angielskiego z Polski
• Opiekę lidera/animatora grupy na Malcie
• Dodatkowe zajęcia z liderami i animatorami
• Materiały szkoleniowe
• Certyfikat, potwierdzenie uczestnictwa w kursie
• Ubezpieczenie NNW

Termin: 4-11 sierpnia 2023 r.

Cena: 1200 euro + 1500 zł przelot (w tym bagaż podręczny i 1 bagaż do 20 kg)

Kalkulacja cenowa przy grupie 5 os. Przy grupie 10 osobowej cena niższa nawet o 200 euro.
Osoby zainteresowane proszone są o rezerwację miejsca do dnia 15 lutego 2023 r.

• Numer rachunku w złotówkach:
Mbank: 22 1140 2004 0000 3402 7706 1065

Numer rachunku walutowego EUR: w euro:
o Mbank: 34 1140 2004 0000 3112 0368 1335

Zaliczka w wysokości 1500zl po zarezerwowaniu lotu jest bezzwrotna. Pozostała kwota do zapłaty czyli 300 euro  płatna do 1.03.2023 r. (opłata rezerwacyjna bezzwrotna), kwota 680 euro na 30 dni przed wylotem.

Zapraszamy