Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w III edycji obozu językowego przygotowaną przez Szkołę Językową English Team wspólnie ze Stowarzyszeniem Euroweek Szkoła Liderów.

Celem obozu jest pogłębianie edukacji i rozwijanie umiejętności językowych, które pozwolą uczniom aktywnie włączyć się w życie społeczne i zawodowe Europy. Uczniowie Państwa szkoły będą mogli spędzić 10 dni wśród wolontariuszy z różnych stron świata – około 50% zajęć jest prowadzonych w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy
z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Ugandy, Etiopii, Gwatemali, Filipin, Macedonii ,Chorwacji, Turcji i Peru.
Zajęcia w trakcie obozu językowego będą obejmowały 4 bloki tematyczne: „Praca,
w grupie”, „Kierowanie”, „Kultury świata i „Europa; stosunki międzynarodowe”.
Zajęcia odbędą się w malowniczo położonych górskich miejscowościach na Ziemi Kłodzkiej –w miejscowości Różanka w Ośrodku Wczasowym „Różanka”, w Długopole Zdrój w Ośrodku Wczasowym „Aleksander” , w Międzygórzu w Ośrodku Wczasowym „Słoneczna”oraz Polanicy Zdrój w Ośrodku Aleksandra lub innym miejscu noclegowym o podobnym standardzie. Dokładny adres zakwaterowania będzie znany ok. 7 dni przed wyjazdem.
 przejazd autokarem
 zakwaterowanie
 zajęcia z wolontariuszami wg harmonogramu (załącznik)
 wyżywienie 3 x dziennie
 wycieczka do unikatowego na skalę światową rezerwatu skalne Miasto – Adrspach w Czechach, w którym wędrujemy w labiryncie ścieżek wytyczonych pomiędzy majestatycznymi, stromo wznoszącymi się skałami. Zwiedzanie jest w formie spaceru z przewodnikiem sudeckim, który jest pasjonatem gór, skał i architektury sudeckiej.
 wycieczka do parku linowego Junior w Kudowie Zdroju, gdzie dzieci przeszkolone przez instruktora i w sprzęcie asekuracyjnym, będą mogły korzystać z różnych atrakcji m.in z toru z prawdziwymi przeszkodami, przejścia Spiderman’a, Mini tyrolki– zjazdu na sankach, mostu Birmańskiego i innych linowych przejść, ślizgawki oraz przejazdu na gokartach. Każde dziecko otrzyma dyplom uczestnictwa.
 wycieczka do Osady Górniczej w Złotym Stoku. Średniowieczna Osada Górnicza – to bardzo dokładna replika średniowiecznej osady górniczej, na którą składają się urządzenia zbudowane w skali 1:1. Wszystkie urządzenia działają o czym może przekonać się każdy zwiedzający. Każdy kto odwiedzi średniowieczną wioskę, będzie miał szansę przejechać się również repliką czołgu wymyślonego przez Leonarda da Vinci.
 warsztaty w gospodarstwie ekologicznym Ekologiczna Aronia zajmującym się przetwarzaniem i propagowaniem owoców aronii, a także sprzedażą produktów z tych owoców. Wykład, zwiedzanie gospodarstwa, degustację oraz spacer po plantacji. Zwiedzanie kolekcji ponad 1500 aniołów, wykonanych różnymi technikami.
 ubezpieczenie NNW

Ilość opiekunów grupy zostanie ustalona indywidualnie ze szkołą. Opiekun grupy nie musi być nauczycielem języka angielskiego.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w programie .

W przypadku pytań dotyczących uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „EnglishTeam-Euroweek”, prosimy o kontakt pod numerem tel. 693-380-679 (Sławomir Garczorz), 688-174-687 (Marta Garczorz) oraz e-mailem: slawomirgarczorz@gmail.com

Gorąco zapraszamy do udziału w Programie!


Galeria z dotychczasowych obozów językowych Euroweek:

Gorąco zapraszamy do udziału w Programie!