Kursy wyjazdowe języka angielskiego dla dzieci w wieku od 8-15 lat

Kids English Language Programme

W październiku 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę ze szkolą językowa na Malcie – Maltalingua school. Zapraszamy na :

Summer Campus – letnie obozy

Summer Campus to siedem dni doskonałej zabawy! To nie jest zwykły obóz językowy, który wywiera na dzieciach presję mówienia po angielsku, przez co zamiast otwierać i przełamywać bariery, powoduje stres. Tu dzieciom organizowany jest czas w taki sposób, by języka angielskiego zaczęły używać samoistnie. Dzięki obecności animatorów i liderów dzieci otoczone są tym językiem, a zachęca się je do mówienia poprzez zajęcia artystyczne i kulturowe, wspólne gry i zabawy. Tu nie ma podręczników i czytanek. Jest nauka poprzez zabawę.
Nasz program jest stworzony tak by poznawać różne akcenty, kultury i zwyczaje w najskuteczniejszej formie i bez stresu, czyli w formie doskonałej rozrywki. Wszystkie zajęcia: kulturowe, rekreacyjne, artystyczne, a nawet wycieczki i czas wolny są organizowane i prowadzone po angielsku.

Podczas letnich obozów w lipcu i w sierpniu uczestnicy obozu uczą się w letniej szkole tzw. summer campus w miasteczku wakacyjnym w miejscowości St Julians. Letnia szkoła składa się z 20 przestronnych klas i wielofunkcyjnego boiska, jest usytuowane w spokojnej dzielnicy mieszkalnej St Julians, tylko parę minut drogi od Spinola Bay i przepięknej nadmorskiej promenady, tam uczniowie mogą skorzystać z letnich atrakcji.
Miasteczko St Julians jest bardzo popularnym ośrodkiem turystycznym, zlokalizowane jest w centrum wyspy, znajduje się niedaleko stolicy wyspy Valletta, można dojechać tam autobusem.

O kursie językowym dla dzieci (8-12) i młodzieży (13-15)

Maltalingua używa nowoczesnych metod nauki języka, szczególnie skupia się na różnorodności komunikowania się, ćwiczeniach językowych pozwalających wykorzystać język w klasie i poza nią. Lekcje rozwijają komunikację, skupiają się na poprawnym użyciu gramatyki i rozwoju słownictwa, a także wymowy. Poza klasą aktywne podejście do nauczania zachęca uczniów do ćwiczeń w terenie, im wcześniej uczniowie zaczną rozwijać umiejętności i pewność siebie tym szybciej będą potrafili się właściwie komunikować w codziennych sytuacjach. Najlepsze efekty osiąga się
w międzynarodowym środowisku, w którym język angielski jest używany codziennie, a nie tylko wyjątkowo w klasie na zajęciach. Dla najmłodszych grup nasz letni „sun and fun activity programme” oferuje szeroki wachlarz codziennych zajęć, nad którymi cały czas czuwa zespól animatorów oraz grupa liderów, a także opiekun z Polski.
Uczestnicy są zakwaterowani w (Student Residence) ośrodku wakacyjnym w Buggiba, który mieści się niedaleko plaży oraz parku krajobrazowego Kennedy Grove. Summer Campus (letnia szkoła) jest zlokalizowana 15 minut spacerem od ośrodka. W ośrodku znajduje się basen kryty, a także taras z jacuzzi. Uczniowie mogą korzystać z playstation, XBOX, Nintendo wii, piłkarzyków, gier planszowych, bilarda, kina i brać udział w karaoke. W parku krajobrazowym uczniowie mogą korzystać z boisk.
Uczniowie są zakwaterowani w pokojach 3, 4 osobowych, posiłki są serwowane w formie bufetu, a w czasie wycieczek zapewniany jest packed lunch, uwarunkowania dietetyczne na życzenie po wcześniejszym zgłoszeniu.
W programie m.in.: poznanie kultury anglosaskiej, codzienne gry i zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty, zajęcia artystyczne, wycieczki – wszystko w języku angielskim i w międzynarodowym gronie.

Summer Campus to:

• ANGIELSKI KAŻDEGO DNIA – uczestnicy wykorzystują każdą okazję do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków czy czasu wolnego.
• INDYWIDUALNE PODEJŚCIE – zajęcia odbywają się w małych grupach.
• KREATYWNIE SPĘDZONY CZAS I DOBRA ZABAWA – dzieci biorą udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, zawsze w towarzystwie anglojęzycznych animatorów/liderów.
W cenie:
• Tydzień zajęć językowych w ilości 20 godzin lekcyjnych w szkole (Summer Campus) oraz zajęcia (gry i zabawy, warsztaty-Summer activities) odbywające się poza klasą.
• Wycieczki po okolicy
• Zakwaterowanie w hotelu (**** Summer Residence)
• Pełne wyżywienie ( 3 posiłki dziennie)
• Transfery ( z i na lotnisko, do/ze szkoły i hotelu)
• Opiekę nauczyciela języka angielskiego z Polski
• Opiekę lidera/animatora grupy na Malcie
• Dodatkowe zajęcia z liderami i animatorami
• Materiały szkoleniowe
• Certyfikat, potwierdzenie uczestnictwa w kursie
• Ubezpieczenie NNW

Termin: lato 2022 r.

Cena: 780 euro + 1100 zł przelot (w tym bagaż podręczny i 1 bagaż do 20 kg)

Kalkulacja cenowa przy grupie od 5 os.
Osoby zainteresowane proszone są o rezerwację miejsca do dnia 15 kwietnia 2021 r.

• Numer rachunku w złotówkach:
Mbank: 22 1140 2004 0000 3402 7706 1065

Numer rachunku walutowego EUR: w euro:
o Mbank: 34 1140 2004 0000 3112 0368 1335

Zaliczka w wysokości 1100zl po zarezerwowaniu lotu jest bezzwrotna. Pozostała kwota do zapłaty czyli 200 euro  płatna na 60 dni przed wylotem oraz 580 euro na 30 dni przed wylotem.

Zapraszamy