Prezentacja naszych zajęć

Zespół:

Nasz zespół tworzy przede wszystkim świetnie wykwalifikowana kadra lektorów i nauczycieli. To dzięki ich przygotowaniu metodycznemu, oraz długoletniemu doświadczeniu utrzymujemy wysoki i efektywny poziom nauczania.

Doświadczenie

Nasi lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno w szkołach podstawowych, ponadpodstawowych, szkołach policealnych dla dorosłych, a także na Uniwersytecie III Wieku. Swój warsztat doskonalili podczas praktyk zawodowych w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Posiadają przygotowanie pedagogiczne i doświadczenie w pracy z dziećmi.

Współpraca

Współpracujemy z British Council, jest to instytucja reprezentująca Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej. Jako partner nasze działania realizowane są na sześciu kontynentach i w ponad 100 krajach, codziennie tworząc nowe międzynarodowe możliwości.

Cel

Naszym celem jest przygotowanie uczniów do międzynarodowych egzaminów Cambridge English. Egzaminy Cambridge Qualifications są dobrze znane na całym świecie i uznawane przez szkoły, uniwersytety oraz pracodawców z sektora prywatnego i publicznego we wszystkich krajach anglojęzycznych. Zdany egzamin Cambridge Qualifications daje Ci honorowany na całym świecie certyfikat, potwierdzający znajomość języka angielskiego zgodny ze Skalą Poziomów Rady Europy (CEFR).

Zapraszamy do kontaktu przez nasz profil na Facebooku 

Podobne wpisy